Деснянський парк


Троєщина розвивалася поступово, тому біля будівлі райвиконкому було передбачено пустку під майбутній розвиток адміністративного центру. Але оскільки довгий час там нічого не будувалося, місцеві жителі почали висаджувати на цьому місці дерева і згодом тут з’явився парк Деснянський. Як зелена зона на новому масиві Вигурівщина-Троєщина він сформувався у 2-й половині 1990-х років, проте ще до середини 2000-х років парк був розпланований та засаджений деревами лише у своїй північній частині. Південну частину було розплановано та засаджено протягом 2008-2009 років.
У парку є дитячі та спортивні майданчики, функціонують дитячі атракціони, кінотеатр Флоренція. До складу зеленої зони входить також Чорнобильський сквер, де у період з 2007 по 2013 рік було створено такі об’єкти як алея жертв Чорнобиля, ротонда Пантеон Пам’яті, монумент Земля та пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії.
Парк, загальна площа якого 8 гектарів, засаджений листяними породами дерев (липа, клен та інші) та кущами. У 2010 році з нагоди 60-річчя закінчення Великої Вітчизняної війни тут було встановлено Обеліск Пам’яті та облаштовано алею Пам’яті.

Де знаходиться Деснянський парк?