База баштових кранів УСК

Місто Київ, як і будь-яке інше стародавнє поселення, зберігає про себе багато легенд та міфів, а місць, які огорнуті таємницями, тут вистачить для того, щоб збити з рахунку будь-яку людину. Одним із таких місць є база баштових кранів компанії “Українська Будівельна Компанія” у промисловому районі “Теличка”. З середини 2000-х років, коли з’явилося поняття “секретний Київ” (так почали називати всі маловідомі локації, занедбані об’єкти, недобудовані будівлі), кияни дізналися про існування “цвинтаря кранів”.

Невідомо хто ж запропонував таку назву для цілком банального об’єкта будівельної компанії як база техніки. Цілком можливо що мало місце прикрашання заради “червоного слівця” і залучення більшої кількості відвідувачів на інтернет-сайти того часу. Коли стало відомо справжнє призначення “цвинтаря кранів”, то людей, які хотіли б подивитись на нього, менше не стало. База будівельних кранів існує й донині – сюди привозять на відстій одні крани та відвозять на робочі об’єкти інші. Тому серед відвідувачів “цвинтаря кранів” широко існує думка, що його мовляв розбирають, розкрадають тощо.

Якщо у вас буде бажання відвідати базу баштових кранів УСК, то майте на увазі, що шлях туди неблизький, незручний, а на місці на вас можуть чекати не цілком задоволені охоронці і зграя підгодованих місцевих бродячих собак, які особливої любові до непроханих відвідувачів не мають.

Де знаходиться база баштових кранів УСК (цвинтар кранів)?

вулиця Промислова, координати 50.379167, 30.575556