Храмовий комплекс Різдва Христового

Неподалік озера Тельбін, яке знаходиться на Березняках, 28 березня 1998 року на місці будівництва майбутнього храмового комплексу відбулося освячення та закладення першого каменю. Того ж дня було розпочато будівництво 2-поверхового храму з двома престолами на честь Різдва та Благовіщення Пресвятої Богородиці. Освячення храму архієрейським чином було здійснено 23 січня 2000 року. 30 грудня 2006 року, з нагоди десятої річниці початку роботи приходу, відбулося підняття купола та дзвонів на дзвіницю, а також митрополитом Київським та всієї України Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Володимиром було освячено каплицю – джерело та місце під будівництво майбутнього собору.

У жовтні 2011 року в одному із приміщень культурно-просвітницького центру відкрилася недільна школа для дітей віком від 6 до 12 років. На сьогодні у ній навчаються близько 70 дітей. 13 грудня 2011 року, у день пам’яті Андрія Первозванного (пам’ятник якому встановлено на території храмового комплексу), відбулася ще одна значна подія, присвячена 15-річчю від дня здійснення першої Божественної літургії на Березняках – було здійснено освячення хрестів, їх піднесення та встановлення на куполи собору на честь Різдва Христового, який був повністю збудований у 2014 році.

На другому поверсі будівлі культурно-просвітницького центру 25 листопада 2012 року була обладнана та освячена просфорня, де відтепер випікатимуться просфори для храму. Нині комплекс складається з великої та малої церков, які у свою чергу складаються з храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, храму баптистерія на честь Хрещення Господнього, храму на честь трьох Святителів та храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці; дзвіниці, культурно-просвітницького центру та пам’ятника Андрію Первозванному.

Де знаходиться храмовий комплекс Різдва Христового?

вулиця Юрія Шумського, 3Б
(044) 553-05-15
ранкове богослужіння: 07:30 (пн-пт), 09:00 (сб), 07:00 та 09:00 (вс та свята); вечірнє: 17:00