Новий драматичний театр на Печерську


Київський академічний театр на Печерську було створено у 2000 році. Основою театру став випускний курс Київського Національного Університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. У студентські роки ця трупа створила вистави, які стали основою для репертуару майбутнього театру. У роки становлення театру допомагав народний артист СРСР Кирило Юрійович Лавров. Здійснено ремонт у приміщенні театру на вулиці Шовковична, 3. З 2004 року саме тут театр знайшов свій перший притулок. 2010 року театр переїхав на нове місце вулицею Немировича-Данченка, 5, де продовжує свою роботу і нині.

За всі ці роки було поставлено понад 30 вистав. Вистави театру брали участь у фестивалях Німеччини, Великої Британії, Швеції. Театр та окремі артисти багато разів ставали лауреатами театральної премії «Київська пектораль». Вистави «Людина з Ламанчі», «Майстер і Маргарита», «Закон танго», «Розпусник», «Щастя», “Корабль не прийде” були відзначені театральними критиками та нагороджені преміями у своїх номінаціях. Усі актори Нового театру на Печерську активно знімаються у художніх фільмах та телесеріалах.

За роки свого існування театр підтримує тісні контакти та проводить спільні проекти з посольством королівства Швеція; шведським інститутом, британською радою в Україні, Ґете інститутом в Україні, культурним центром при посольстві республіки Італія, культурним центром “СВІТ” у Мюнхені, культурним центром при посольстві аргентинської республіки. На сьогоднішній день у театрі працює понад 30 акторів: частина – у трупі, а інші – запрошені з інших театрів. Усі ці роки художній керівник театру – Олександр Крижанівський.

Де знаходиться новий драматичний театр на Печерську?

вулиця Немировича-Данченка, 5
285-65-50