Театр “Тисячоліття”

Київський театр «Тисячоліття» – заснований у 2013 році, з 2015 року успішно гастролює Україною. За 5 років випустив понад 25 різнопланових постановок. Це вигодуваний непідробною любов’ю до своєї справи проект, у якому зайняті випускники найкращих театральних ВНЗ. Їхня незмінна мета – зробити театр доступнішим і ближчим для кожного. Саме тому вони вкладають душу у кожну виставу та ретельно підбирають артистів. Репертуар пропонує оригінальні постановки як для досвідченого театралу, так і для глядача, який тільки-но починає знайомство з магією сцени. Також частими відвідувачами вистав є діти, яких тут невпинно радують оригінальними та видовищними науковими та розважальними шоу.

Паралельно з активною сценічною діяльністю функціонує студія, де викладачі готують різні вікові групи учнів. Крім гарантованого розвитку творчих даних, діти, які тут навчаються, мають унікальну нагоду виступати на провідних концертних майданчиках Києва нарівні з дорослим акторським складом. Ця можливість реалізована у виставах “Спляча красуня”, “Попелюшка. Сильні вміють вірити”, “Назавжди зі мною” та інших.

Камерну сцену театру відкрито для незалежних молодих театральних колективів, у липні 2018 року стартував проект “Експериментальна сцена”, в якому аматори можуть спробувати себе на сцені разом із професійними акторами. Першою такою виставою стала драма-розслідування “Анна Кареніна”. Квитки в «Тисячоліття» (просмакайте, як це звучить!) – це гарантована пригода, після якої ви не залишитеся колишнім, це відмінний подарунок близьким, джерело неперевершених вражень та варіант для приємного та корисного відпочинку.

Де знаходиться театр “Тисячоліття”?

вулиця Єлизавети Чавдар, 1/99 (офіс)
проспект Петра Григоренка, 26 (камерна сцена)
067 537-38-47