Галерея-різниця “Чудотворні ікони Афона”


Що показати туристу, який відвідав наше місто? Як урізноманітнити свій відпочинок? У пошуках відповідей варто зібратися в пішохідну прогулянку та прогулятися історичним районом Стародавнього Києва. У грудні 2012 року в одному з найбільш таємничих будівель Києва, що знаходиться на Ярославів Вал, 1, для мешканців та гостей столиці відчинилися двері Галереї-різниці «Чудотворні ікони Афона».
Сила святої гори Афон та аура Афонських чудотворних ікон магнетично діє на гостей галереї. Це те місце, де хочеться за порогом залишити всі тяжкості та тривоги, місце для благодаті та повного абстрагування від суєти… Галерея-різниця не є храмом, але тут завжди можна помолитися, просячи заступництва Божої Матері та угодників Божих.
Представлені в Галереї-різниці чудотворні образи написані в келії святого Миколая Чудотворця, яка зараз приписана до монастиря Хіландар. В експозиції виставлено дванадцять ікон, виготовлених монахами на Афоні за всіма канонічними правилами, при невпинній молитві та зі світлими помислами.
Відвідування Галереї – це шанс торкнутися Афонських святинь, помолитися за рідних та близьких у центрі Києва. Адже не всі мають можливість поїхати до паломницького туру, а жінкам доступ на Афон закритий взагалі.
Двері галереї-різниці відчинені для молитви постійно, і навіть уночі, коли суєта дня і шум відступають. Щодня у галереї проводяться екскурсії, під час яких можна почути історію кожної ікони та ті чудеса, які виявив той чи інший чудотворний образ. Вечорами тут відбуваються лекції, присвячені різним духовним темам.
Усі заходи відбуваються на благодійній основі і кожен бажаючий за своєю можливістю може вносити пожертву на розвиток та підтримку Галереї.

Де знаходиться галерея-різниця “Чудотворні ікони Афона”?

вулиця Ярославів Вал, 1
(044) 235-18-16, (050) 448-33-41
галерея працює цілодобово, без вихідних
з 09:00 до 20:00 відвідування галереї
з 20:00 до 09:00 відкрито для молитви