Класичний художній альтернативний театр

КХАТ – унікальний театр, нічого подібного на сьогоднішній день в Україні немає. Театр називається класичний художній, оскільки в основу його постановок закладено найкращі класичні та художні традиції, якими наша театральна школа прославилася на весь світ, і які у багатьох театрах на сьогоднішній день, на жаль, забуті. Альтернативний він тому, що своєю максимальною віддачею на межі неможливого він альтернативний дешевим комерційним постановкам. Він працює як творча майстерня. КХАТ – це театр, який увійде до історії театрального мистецтва.

Днем народження театру вважається 13 березня 2011 року. У будинку актора відбувся перший театральний проект «К». Класичний художній альтернативний театр – це добровільне об’єднання акторів з різних київських театрів, створене актором національного академічного театру російської драми імені. Лесі Українки, режисером та викладачем акторської майстерності, заслуженим артистом України Віктором Кошелем та драматургом, режисером, автором та ведучою телепроектів, актрисою театру та кіно Катаріною Сінчілло на прохання глядачів після телепроекту «Тридцять сонячних поезій».

Репертуар театру складається з багатьох постановок, ось деякі з них: «К» Катаріна Сінчілло, «Чайка» О. Чехова, «Йоганна, жінка Хусова» Лесі Українки, «Єврейський годинник» Сергія Кисельова та Андрія Рушковського, «Собака на сіні» Лопе де Вега (переклад М. Лозинського), «Безіменная зірка» Михайло Себастіан.

Де знаходиться класичний художній альтернативний театр?

Ярославов Вал, 7
(044) 247-48-10, 543-18-13