Скульптура Сходи

У вересні 2012 року на Русанівській набережній з’явилася ще одна скульптура із цілої серії арт-об’єктів, що знаходяться на ній (Бабуся з кравчучкою, скульптурна група “Пташка, яка долетіла до середини Дніпра”). «Сходи» виконані в класичній техніці лиття і разюче відрізняються від уже відомої скульптури Олександра Лідагівського «Кохання-річка», встановленої на Пейзажній Алеї. Композиція «Сходи» складається з сходів, що піднімаються вгору, якими піднімаються двоє хлопчиків, дівчинка, собачка і кішка – вони ніби прагнуть назустріч життю, з його можливостями, пригодами і випробуваннями. Спочатку “Сходи” хотіли встановити на сходах колишнього кінотеатру “Краків”, але, на жаль, ті опинилися в аварійному стані.

Скульптор розповів, що ідея цього творіння народилася з внутрішнього стану тяжіння вгору, прагнення чогось. Робота над новою скульптурою далася йому нелегко і зайняла близько півроку.
– Перші кроки у скульптурі я починав із паперу, а коли взявся за важкі, матеріальні речі, спробував якось зняти цей тягар. Штука ця досить масивна, але створює відчуття легкості, ширяє в повітрі. Зробити це було нелегко, – поділився процесом створення арт-об’єкту Олександр Лідаговський.

Де знаходиться скульптура Сходи