Сірий театр чуттєвого психоаналізу

“Сірий театр” з’явився у 2013 році, його організаторами та ідейними натхненниками є Вінсент та Вільгельміна Меттель. Театр приваблює не лише своєю назвою, що інтригує, але також своїм напрямом і стилем. Чому театр називається Сірим? Справа зовсім не в кольорі, як може здатися на перший погляд. Відповідь не така проста… Насамперед це театр, який дає їжу сірій речовині, що визначає відвідувачів театру як людей думаючих та інтелектуальних. У другу чергу це контрапункт, який міститься в якісній складовій, адже сірий колір прийнято вважати нудним і нецікавим, а театр є яскравим антонімом цієї теорії. Ну і в третю чергу сірий – винятковий колір. Він є єдиним кольором, який не має протилежності як, скажімо, червоний/зелений, чорний/білий. Тому для колективу театру ця винятковість є також свободою. Свобода бути ні на кого не схожими і творити без огляду на цензуру та вузьколобі обмеження.

За своїм напрямом та стилем “Сірий Театр” є першим у СНД та всьому світі театром чуттєвого (еротичного) психоаналізу. Цим словосполученням він демонструє сплав двох важливих складових свого стилю: еротизму в першу чергу внутрішній, хоча від частини і проривається назовні, а також психологізм як прийом роботи з матеріалом у руслі Фрейдовского психоаналізу. Якщо простіше, то не втомлюючи глядача мудруваннями спектаклі театру доносять важливі думки та статки обрамляючи це у яскраву та “смачну” у всіх розуміннях обгортку.

У репертуарі сірого театру вже 8 незвичайних спектаклів – психологічні драми, трилери з елементами еротики, ретромелодрами, а також перша в Україні СолоСпектакль. Ролі виконують неймовірно гарні актори. Оригінальна режисура, приголомшливий музичний супровід, стильні костюми та виняткова атмосфера – все це безперечно сподобається поціновувачам театрального мистецтва.

Де знаходиться сірий театр чуттєвого психоаналізу?

вулиця Ярославів Вал, 7 (Будинок актора)
+380976958401