Парк Наталка

У травні 2017 року мер Києва Віталій Кличко відкрив другу чергу реконструйованого парку “Наталка” на Оболонській набережній і зазначив, що цей сучасний парк є «золотим» стандартом для зелених зон столиці. Урочище Наталка між Оболонською набережною та Північним мостом довгий час було занедбаним і його намагалися забудувати. За підтримки громадських активістів та мешканців Оболоні урочище змогли перетворити на зону відпочинку із сучасним дизайном, усією необхідною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками.

Було здійснено реконструкцію на площі понад 7 гектарів. Тепер тут облаштовані нові пішохідні та велодоріжки з ФЕМ покриттям, встановлені зручні лавки для відпочинку, нові сміття, камери для відеоспостереження за безпекою в парку, ліхтарі вуличного освітлення. У парку з’явилася вхідна група: повністю переробили сходи, облаштували оглядові майданчики на верхній частині – тут можна перепочити, випити кави. Також у парку проклали нові комунікації, збудували громадський туалет, у якому також обладнали пеленальний столик для немовлят. Уздовж алеї поряд із берегом Дніпра встановили три видові альтанки. Відкрився майданчик для вуличного work-out та поле для міні-футболу. Для нових дерев та клумб облаштували автоматичний полив із водозабором із Дніпра. На центральній алеї облаштували бульвар із зонами для паркових скульптур.

У липні 2018 року на території площею 7 гектарів, ближче до Північного мосту та до саду каміння, з’явилася ще одна зона відпочинку – продовження парку “Наталка”. Тут провели роботи з благоустрою та облаштування доріжок, нового освітлення, зрошувальної системи. Зміцнили й прибережну зону. Берег укріплений конструкціями із натурального каменю. Встановлено декоративну оглядову альтанку, з якої відкривається краєвид на Дніпро. У парку “Наталка” також облаштовано пандуси, щоб людям з інвалідністю було комфортно відпочивати. Крім цього облаштовано 2 сучасні багатофункціональні поля для гри у футбол, баскетбол, волейбол, встановлений майданчик work-out з 32 елементами. На території парку “Наталка” знаходиться один з об’єктів “сталінських тунелів під Дніпром” – залишки кесона на березі Дніпра.

Де знаходиться парк Наталка?