Скульптура “Єднання”

Арт-об’єкт «Єднання» з’явився в Києві на Дніпровській набережній у серпні 2019 року, зовсім неподалік Русанівки. Незвичайна скульптура, яка найкраще виглядає на заході сонця, коли через неї проходять промені сонця, символізує жіночий і чоловічий початок. Виготовлена з круглих трубок із нержавіючої сталі, які з’єднані між собою методом аргонового зварювання. Висота: 4,5 метра, ширина – 3,5 метра. Авторами арт-об’єкта стали художники з Дніпра Єгор та Микита Зігура. Їхні роботи зберігаються у приватних колекціях по всьому світу. Крім «Єднання», в Києві є й інші творіння братів – вони розташовані в парку КПІ.

«Це вічний рух, рух нагору. Я коли побачив те місце, перше, що спало на думку — рух вгору від сходинки до сходинки. Людина, що йде з пучків енергії. Ці нержавіючі прути символізують пучки енергії, з яких створюється тіло. Там, де ці пучки енергії, там створюється особистість. Так, у мене є робота «Буття» — жінка складається з горизонтальних лозин, чоловік із вертикальних, а скульптура «Єднання» складається з діагональних лозин, що перетинаються один з одним, і на місці їхнього перетину створюються образи», — розповів Єгор Зігурда.

Територія навколо скульптури “Єднання” облагороджена: встановлені круглі лавочки та освітлення, розбиті клумби, організована ділянка на зразок оглядового майданчика у бік правого берега, там де статуя “Батьківщина-Мати” та Києво-Печерська лавра.

Де знаходиться пам’ятник скульптура “Єднання”?

проспект Павла Тичини, 2 (напроти будинку через дорогу в парковій зоні)