Співоче поле та Печерський ландшафтний парк

Співоче поле, по суті, площа для концертних вистав, що знаходиться в Печерському ландшафтному парку. Саме поняття «співоче поле» означає «відкритий простір», де проводяться концерти, фестивалі. У Києві тут щорічно також проводяться виставки квітів. Печерський ландшафтний парк був створений у 1981 році як продовження смуги міських парків на схилах Дніпра під час будівництва меморіального комплексу національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Загальна площа парку немаленька – майже 45 гектарів.

При створенні парку схили між Києво-Печерською лаврою, новим музеєм та Набережним шосе упорядкували, проклали доріжки, облаштували майданчики для відпочинку, сходи. Розбили газони та клумби. Наприкінці 1980-х років у центральній частині парку збудували Співоче поле, а з початку 1990-х років тут проходить щорічна міська виставка квітів.
Зелені насадження представляють: клен гостролистий, каштан кінський, бородавчасті берези, хвойні, граб і декоративно-цінні породи чагарників.

Це цікаво!

1. Співоче поле — місце для проведення всенародних пісенних змагань, яке, як правило, має особливу акустику, обладнане естрадою для виступаючих і місцями для глядачів. Традиція влаштування співочих полів — різновиди літніх театрів — зародилася в Прибалтиці та Фінляндії, але останнім часом такі поля влаштовуються і в Росії, і в Україні.

Від Печерського парку сходи ведуть на Набережне шосе до Наводницького парку. На полі росте багато зелені: трава, дерева, чагарники. На території облаштовано асфальтовані пішохідні доріжки. Співоче поле у Києві вже давно слугує для проведення культурно-масових заходів, фестивалів, виставок, концертів. Щоліта тут проводиться фестиваль «Країна мрій».

Де знаходиться співоче поле?

вулиця Лаврська, 25