Бабуся класична


Встановлена парку імені Тараса Шевченка скульптура Ганни Кисельової “Бабця класична” – це символ класичної київської бабусі 80-х років минулого століття. Трохи шкідлива, зворушлива, дбайливо-затишна, яка часто кинула звичне середовище заради допомоги дітям і онукам, вона присіла відпочити на лавці… Меценат, який подарував Києву “Бабцю класичну” – торгова марка бакалійної продукції “Жменька”. І це перший в історії проекту Kiev Fashion Park випадок, коли такий подарунок Києву робить не приватна особа, а компанія.

– Ми сподіваємося, що ця чудова ініціатива буде продовжена іншими великими компаніями, – сказав засновник Kiev Fashion Park, – радий, що в нашій країні з’являється все більше успішних компаній і людей, які розуміють, що дарувати і ділитися позитивними емоціями сьогодні – модно, та для яких актуальна соціальна відповідальність бізнесу.

Незважаючи на те, що “Бабця” встановлена у парку Шевченка зовсім недавно, вона вже встигла стати своєрідним талісманом та обрости легендами. Подейкують, ніби студенти, прикладаючи заліковку її сумочці, успішно здавали “хвости”, а якщо сісти поряд з нею на лаву – весь наступний день тобі супроводжуватиме удача. Перевірити, правда це чи ні, може кожен, хто прийде до бабусі до парку. Але, поза всяким сумнівом, класична бабуся вже завоювала симпатії киян та гостей столиці.

Скульптури в рамках проекту Kiev Fashion Park можна побачити і в інших цікавих місцях Києва:
Пейзажна алея,
Русанівська набережна (Бабка з кравчучкою),
Печерський ландшафтний парк\Співоче поле (Великий пекарський турнір, Світ крізь рожеві окуляри),
Маріїнський парк (Режисер.Спостерігач),
Хрещатий парк (Історія кохання),
Рідкісний птах.

Де знаходиться класична бабуся?

вулиця Терещенківська, 11А