Колеса огляду (чортове колесо)

Колесо огляду в парку Партизанської Слави

Чортове колесо з’явилося у парку 1982 року. Його висота складає 26,5 метрів, повний оборот здійснює за 5 хвилин, кабінки мають навіси від дощу та рульове колесо – воно дозволяє повертати кабінку навколо своєї осі та оглядати околиці з висоти. Колесо огляду відбувається щорічну профілактику. З нього відкривається вид на Стару та Нову Дарницю, Харківський масив, Микільський ліс та власне сам парк Партизанської Слави.

Де знаходиться колесо огляду в парку Партизанської Слави?

Колесо огляду в парку Перемога

Чортове колесо встановили у цьому парку у 1978 році, його висота 27 метрів. Повний оборот здійснює за 4-5 хвилин. На всіх кабінках є навіси від дощу та рульове колесо – воно дозволяє повертати кабінку навколо своєї осі та оглядати околиці з висоти. Атракціон щороку проходить планову профілактику. Вигляд з оглядового колеса відкривається на парк Перемога, Соцмістечко та правобережний Київ.

Де знаходиться колесо огляду в парку Перемога?

Колесо огляду в Голосіївському парку

Атракціон був споруджений у 1986 році, висота чортового колеса 26 метрів, а повний оборот воно здійснює за 5-6 хвилин. Кабінки захищені від дощу навісами, але кермо в них відсутнє – для огляду околиць, вам доведеться неабияк покрутити головою. Колесо огляду знаходиться під наглядом ремонтників, адже парк отримує основну частину прибутку саме з цього атракціону. З висоти відкривається вид на весь Голосіївський парк, а вдалині видніється центр Києва.

Де знаходиться колесо огляду в Голосіївському парку?

Колесо огляду в зоопарку

Чортове колесо в київському зоопарку відкрилося 2003 року на місці демонтованого старого колеса огляду – тепер це найновіше та найвище чортове колесо у Києві. Його висота 32 метри, а гарні круглі кабінки обладнані столиками. Повний оборот здійснює за 4,5 хвилини. Щороку конструкцію підфарбовують, тому кабінки ніколи не втрачають свого веселого забарвлення, а фахівці регулярно виконують профілактику механізмів. З оглядового колеса відкривається вид на зоопарк, парк КПІ та правобережну частину Києва.

Де знаходиться колесо огляду в зоопарку?