Київ у мініатюрі

Якщо вам набриднув міський шум і з’явилося бажання вибратися на природу, а їхати за місто зовсім не хочеться, то для проведення свого вільного часу можна вибрати парк “Київ у мініатюрі”, який знаходиться у мальовничому місці на березі Дніпра в Гідропарку. Колекція споруд у масштабі 1:33 парку “Київ у мініатюрі” відображає сучасне місто Київ із найвідомішими пам’ятками архітектури.

Парк був відкритий 23 червня 2006 року. Площа мініатюрного міста майже 2 гектари. На виготовлення всіх 48 макетів пішло майже 4 роки і їхня кількість продовжує зростати. Перед тим, як розпочався процес створення макетів, було проведено детальне фотозйомка оригіналів. Тільки після цього можна було розпочинати створення мініатюр. Усі макети виготовлені із сучасного синтетичного матеріалу. Але це не є панацеєю – виставлені просто неба моделі вимагають постійного догляду за собою. Протягом усього часу колектив із 20 спеціалістів працює над створенням нових макетів та займається обслуговуванням існуючих моделей.

Наразі населення міні Києва складається з понад 700 мешканців та росте з кожним днем. У міні містечку є свій міні Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні Дніпро перетинає 4 мости: Московський (Північний), пішохідний, метро та Південний. У парках та скверах міні Києва розташувалися пам’ятники найвідоміших діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту “Бориспіль” приземлилися 5 літаків із різних куточків світу.

Парк став улюбленим місцем не лише киян та гостей міста Києва, а останнім часом сюди приїжджають весільні ескорти. Молоде подружжя за короткий час може побувати у всіх історичних куточках Києва. Також у парку можна проводити весільні обряди. Такі парки є у багатьох країнах світу. Вони існують під патронатом держави та є національною гордістю країни.

Де знаходиться Київ у мініатюрі?

проспект Броварський 9-В
516-46-10, 541-03-56