Пляжі Києва

Пляж “Дитячий”

Пляж “Дитячий” знаходиться в Гідропарку (Венеціанський острів) та має площу 2 гектари. На північному сході омивається водами Венеціанської протоки, з пляжу видно берег островів Долобецький, Труханів, річку Десенка (Вир), а також правий берег Києва. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 3000 осіб.

Де знаходиться пляж “Дитячий”?


Пляж “Венеція”

Пляж “Венеція” знаходиться у Гідропарку (Долобецький острів) та має площу 9,5 гектарів. З пляжу видно берег Венеціанського острова, Русанівська протока та житловий масив Микільська Слобідка. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 9000 осіб. Поруч із пляжем є спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол та баскетбол.

Де знаходиться пляж “Венеція”?


Пляж “Молодіжний”

Пляж “Молодіжний” знаходиться у Гідропарку (Долобецький острів) та має площу 7,5 гектарів. З пляжу видно Труханів острів, а саме його історичну місцевість, яка називається Довбичка. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 5700 осіб. На пляжі є майданчик для гри у волейбол.

Де знаходиться пляж “Молодіжний”?


Пляж “Предмісна слобідка”

Пляж “Предмостная слобідка” знаходиться в Гідропарку (Венеціанський острів) та має площу 9,5 гектарів. З пляжу можна побачити Києво-Печерську лавру та Батьківщину-Мати. Також з нього видно міст метро та правобережні схили Києва. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 3000 осіб.

Де знаходиться пляж “Предмісна слобідка”?


Пляж “Золотий”

Пляж “Золотий” знаходиться у Гідропарку (Венеціанський острів) та має площу 9,5 гектарів. З пляжу видно Батьківщину-Мати та Видубицький монастир. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 2500 осіб. На пляжі є волейбольний майданчик.

Де знаходиться пляж Золотий?


Пляж “Центральний”

Пляж “Центральний” знаходиться на Трухановому острові, поруч із Парковим пішохідним мостом і має площу 17,7 гектарів. З території пляжу добре видно арку дружби народів, Володимирську гірку, пам’ятник хрещення Русі, Річковий вокзал, Андріївську церкву та Поділ. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 6000 осіб.

Де знаходиться пляж “Центральний”?


Пляж “Івовий”

Пляж “Івовий” знаходиться на березі озера Івове та має площу 13,2 гектарів. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 7000 осіб.

Де знаходиться пляж “Івовий”?


Пляж “Пуща-Водиця”


Пляж розташований на березі озера Горащіха, яке впадає мала річка Горенка (Котурка) і має площу 6,7 гектарів. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 3000 осіб. Поруч із пляжем знаходиться одноіменний парк.

Де знаходиться пляж “Пуща-Водиця”?


Пляж “Чорторий”


Пляж “Чорторий” знаходиться на Трухановому островіпарку Муромець) і має площу 5,2 га. Щодня під час літнього сезону пляж відвідує близько 5000 осіб. З пляжу видно Оболонь, Оболонська набережна та парк Наталка.

Де знаходиться пляж “Черторий”?