Оглядові майданчики Києва

Оглядовий майданчик на скляному мості


Скляний міст, який поєднав між собою Хрещатий парк та Володимирську гірку, має 3 зигзаги та пересуваючись по ньому, можна буде побачити на кожному відрізку нову панораму: пам’ятник Володимиру Великому, арку дружби народів, пам’ятник Магдебурзькому праву, Європейська площа, Поділ та північні райони Києва, Лівобережні мікрорайони та Троєщину, Дніпро, інші столичні мости (Подільсько-Воскресенський, Патона, Парковий), Труханів острів та Києво-Печерську Лавру.

Де знаходиться скляний міст?


Оглядовий майданчик Замковій горі


З Замкової гори відкривається краєвид на Поділ, Хрестовоздвиженська церква, Андріївський узвіз та Андріївську церкву, замок Річарда, Воздвиженку, Подільський мостовий перехід та Труханів острів.

Де знаходиться оглядовий майданчик на Замковій горі?


Оглядовий майданчик на горі Щекавиця


Кут огляду з цього майданчика сягає 270 градусів. Звідси можна розглянути Оболонь, Поділ, Подільський мостовий перехід та Труханів острів.

Де знаходиться оглядовий майданчик на горі Щекавиця?


Оглядовий майданчик на Володимирській гірці


Звідси відкривається чудовий краєвид на Труханів острів, Парковий міст, Гідропарк, Русанівку та лівобережний Київ загалом. Панораму можна подивитися з кількох точок: з верхньої та нижньої тераси, а також біля пам’ятника Володимиру Великому.

Де знаходиться оглядовий майданчик на Володимирській гірці?


Оглядовий майданчик у Маріїнському парку


Звідси відкривається краєвид на Труханів острів, Гідропарк, Русанівку та лівобережний Київ загалом. На оглядовому майданчику встановлена скульптура Режисер-Спостерігач з вбудованою підзорною трубою.

Де знаходиться оглядовий майданчик у Маріїнському парку?


Оглядовий майданчик у Хрещатом парку


З оглядового майданчика біля арки дружби народів до Хрещатому парку відкривається гарний краєвид на Поділ, Річковий вокзал, церква Святителя Миколи на воді, Оболонь, Подільський мостовий перехід, Труханів острів, Гідропарк, Русанівку та лівобережну частину Києва.

Де знаходиться оглядовий майданчик у Хрещатом парку?


Оглядовий майданчик у парку Вічної Слави


У парку Вічної Слави є 2 оглядові майданчики: біля меморіалу жертвам Голодомору та біля монумента Невідомому солдатові. Звідси можна побачити міст метро, Труханів острів, Гідропарк, Русанівку та лівобережний Київ.

Де знаходиться оглядовий майданчик у парку Вічної Слави?


Оглядовий майданчик на горі Уздихальниця


Лівіше від замку Річарда, який знаходиться на Андріївському узвозі, знаходиться оглядовий майданчик з якого видно Воздвиженку, Поділ та Замкову гору, а також Труханів острів та лівобережний Київ.

Де знаходиться оглядовий майданчик на горі Уздихальниця?


Оглядовий майданчик біля пам’ятник Леоніду Бикову


З невеликого майданчика біля пам’ятника можна побачити парк Вічної Слави, меморіал жертвам Голодомору, Києво-Печерську лавру Гідропарк, Русанівку та лівобережний Київ.

Де знаходиться оглядовий майданчик біля пам’ятник Леоніду Бикову?


Оглядові майданчики на Співочому полі та в Печерському ландшафтному парку


Співоче поле та Печерський ландшафтний парк являють собою по суті єдиний комплекс при музеї Великої Вітчизняної війни. На Співочому полі з оглядового майданчика ви побачите міст Патона, Гідропарк, Русанівку, Березняки та лівобережний Київ, а з оглядового майданчика у Печерському ландшафтному парку (якщо бути точними, то вона знаходиться над входом у статую Батьківщина-Мати) – до всього перерахованого також Дарницький міст, Південний міст, Києво-Печерську лавру та Харківський масив.

Де знаходяться оглядові майданчики на Співочому полі та в Печерському ландшафтному парку?


Оглядовий майданчик біля музею історії України


Ліворуч від музею історії України знаходиться кам’яна стела “Центр Русі”, яка розташована на оглядовому майданчику, звідки видно Замкову гору, Воздвиженку, Андріївський узвіз, Поділ та Оболонь.

Де знаходиться оглядовий майданчик біля музею історії України?


Платні оглядові майданчики не розглядаються нами повною мірою, але ми перерахуємо найкращі з них:
– дзвіниця в Михайлівському монастирі,
– дзвіниця в Софійському соборі,
– дзвіниця у Києво-Печерській лаврі,
– оглядовий майданчик Андріївської церкви,
ботанічний сад імені Гришка,
статуя Батьківщина-Мати (2 майданчики на висоті 36,6 метра та 91 метр).